Takım Tezgahları ve Üretim Teknolojileri Dergisi
SEKTÖRÜN GÜÇLÜ BİRLİKTELİĞİ

  • EURO 
  • DOLAR 
  • İstanbul : °C

YG-1 Türkiye, dünyadaki temsilciliklerini İstanbul’da buluşturdu

YG-1 Türkiye, Kore’den Satış ve Pazarlama yönetimini, Avrupa ülkeleri, Rusya ve Brezilya’dan ülke koordinatörlerini İstanbul’da ağırladı.

Koreli kesici takım devi YG-1’in Sprint Projesi Toplantısı, 15-19 Ekim 2018 tarihleri arasında, Wyhndam Kalamış Otel’de gerçekleşti.  YG-1 Türkiye’nin ev sahipliğinde gerçekleşen proje toplantısında, firmanın Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Mr. Jeehan Song’u da ağırladı. 

Başkan Yardımcısı Jeehan Song, TT Magazin’e verdiği demeçte, Türkiye’nin mevcut ekonomik koşullarındaki sıkıntıya rağmen pazara olumlu baktıklarını ifade etti ve şunları ekledi:

“Türkiye, YG-1’in bayilikleri aracılığıyla uzun yıllardır bulunduğu ve takip ettiği bir pazar. İstanbul’da kurduğumuz merkez ofisimiz, gördüğünüz gibi henüz çok yeni. YG-1 Türkiye ile pazara çok hızlı bir başlangıç daha yaptık ve satışlardan gayet memnunuz. Ekibimizin dinamizmine güveniyoruz ve sistemli bir şekilde ilerliyoruz. Ekonomik sıkıntılar bizi korkutmuyor. Aksine daha çok çalışarak ve destek olarak iş ortaklarımızın elini güçlendirecek ve sıkıntıları hep birlikte aşacağız.” 

YG-1 Türkiye Genel Müdürü Ali Murat Sağlam, Sprint Projesi Toplantısı vesilesiyle gerçekleşen görüşmelerden son derece verimli sonuçlar çıkmasının verdiği memnuniyeti dile getirdi. YG-1 Türkiye’nin, sektörde daha da aktif hale geleceğini belirtti.

İlgili Fotoğraflar