Takım Tezgahları ve Üretim Teknolojileri Dergisi
SEKTÖRÜN GÜÇLÜ BİRLİKTELİĞİ

  • EURO 
  • DOLAR 
  • İstanbul : °C

TT Magazin’in hizmet etmekten keyif aldığı güçlü markalar var…

Her ne “kadar kar amacı gütmeyen bir yayın kuruluşu” olsak da zorlu ama bir o kadar da keyifli yolculuğumuza devam edebilmemiz için finansımızın güçlü olması gerekiyor. Çünkü dergi demek ekip, matbaa, dağıtım ve çokça masraf demek… Bu yayında, onlarca reklam görebilirsiniz. Çoğunluğu TİAD üyesi olan firma ve markalar, hem yol arkadaşımız hem iş tanıtım partnerimiz… Finanslarından değil, marka kimliklerinden, yeniliklerinden, hikayelerinden besleniyoruz. Değişen sanayi ekosistemine birlikte tanık oluyor, birlikte büyüyor ve gelişiyoruz. Belki de en başta, sahip çıktıkları TİAD’ın sesine destek olmak için bizimle el sıkışmışlardı ancak zamanla TT Magazin’le tanıtım çalışması yapmayı bir kurum kültürü haline getirdiler. Kimiyle uzun yollara çıktık, fabrika fabrika gezdik. Kimiyle ilk kez piyasaya sürecekleri bir ürünün heyecanına ortak olduk. Yeri geldi, daha ofisini kurmayan yeni firmalar tanıtım için TT Magazin’in kapısını çaldı. Yeri geldi, yarım asırlık hikayelerini anlatma sorumluluğunu TT Magazin’e verdiler. Sorularımızı ve taleplerimizi sabırla yanıtladılar. Bizlere gurur, mutluluk ve çokça da tecrübe kazandırdılar. Onlar olmasa bu yolculuk bu kadar keyifli ve verimli olmazdı. Ve bugün pek çoğu kendi bakış açılarından TT Magazin’i anlattılar. Onların neden bizimle olduğunu merak edenler, işte yanıtları…

“Vazgeçilmez tercihimiz olmayı başardı”

Mehmet Yıldırımkaraman / Haimer Türkiye Genel Müdürü 

TT Magazin ile Haimer Türkiye’nin 2014 yılı Eylül ayındaki kuruluşumuzdan bu yana aralıksız çalışmaya devam ediyoruz. Üyesi olduğumuz TİAD’ın resmi yayın organı olması sebebiyle, derneğimize destek olmak amacıyla TT Magazin’le çalışmaya başlamayı tercih etmiştik. Ancak çok kısa sürede içerik zenginliği, güvenilir ve yaygın dağıtım listesi ve baskı kalitesiyle vazgeçilmez tercihimiz olmayı başardı. 

İşine hakim ve dinamik kadrosuyla sadece ülke içinde kalmayıp, yurt dışındaki birçok haber kaynağına erişim ve etkinliği kanıtlanmış birçok büyük fuardaki tanıtım gücüyle, TT Magazin’in fark yarattığına yürekten inanıyoruz. 

Daha önce Almanya’daki merkez fabrikamızda gerçekleşen bir Open House etkinliğimize de davet ettiğimiz TT Magazin’in, üretimini yerinde tanıtmak isteyen markalar için iyi bir yol arkadaşı ve haberin içinden haber türetebilecek kadar da üretken bir yayıncılık türünün iyi bir örneği. 

Haber ve reklam mecralarının uğradığı dijital dönüşüme sağladığı uyumu sürekli geliştirerek, çalışmalarıyla bizlere kattığı değeri de sürekli artıracağına gönülden inanıyoruz. Teşekkürler TT Magazin!

 

“TT Magazin’in müşterisi değil, paydaşıyız!”

Gökhan Kırmacı / Nachi Europe Genel Müdürü

TT Magazin, bizim için dergi-marka ilişkisinin dışında, kendimizi tüm çalışmalarımızda değerli hissettiren bir ortam sağlamanın yanı sıra, sektörle ilgili tüm haberlere güvenilir şekilde ulaşabileceğimiz bir mecra durumunda. Yıllar boyunca çizgisini hiç bozmayıp, tüm paydaşlarına en yüksek seviyede değer kazandırmayı hedefleyen, sadece sayfalarını doldurmak için haber yapmayan, gerçekten de sektöre dair bilgilere güvenilir şekilde ulaşabildiğimiz bir yer. Bunu bulabilmek kolay değil. TT Magazin’i elime aldığımda, anlamsız haber veya röportajlarla karşılaşmayacağıma emin olduğumdan, çok uzun bile görünse herhangi bir haberi okumaya başlamaya korkmuyorum. Bilgi bombardımanına tutulduğumuz bir iş ortamında, aktarılmak istenen bilginin çok iyi düzenlenmiş bir şekilde önümüze gelmiş olması çok değerli. Sektörde var olmaya devam ettiği sürece TT Magazin’i, sadece reklam vereni olarak değil, aynı zamanda ortak değerleri paylaştığımız kalıcı bir paydaşı olarak desteklemeye devam edeceğiz. Değerli emeklerine her zaman müteşekkiriz.

 

“Sektörün sorunlarına ışık tutuyor”

Berna Şıkel / Tezmaksan Pazarlama Müdürü

Öncelikle böyle bir dergi çıkardıkları, sürdürülebilir çalışmalara imza attıkları için TİAD ekibini tebrik ediyorum. Her yıl kendini yenileyen, sorgulayan bir derginin, yani TT Magazin’in hem takipçisi hem işbirlikçisiyiz. Ekibe, başarılarının devamını diliyorum.

TT Magazin, sektörümüzü uzun yıllardır temsil eden, makine sanayi sektörünün sesi olan çok önemli bir yayın. Yüklendiği misyon açısından sektöre yön veren içerikleriyle kurumsal iletişimi güçlendiren ve sektörümüzün önemini anlatan ve sektörümüzü tanıtan bir misyonu yüklenmesi sebebiyle de çok özel... TT Magazin sadece sektör haberlerini vermekle kalmayan, hem bilgilendirici hem de sektör sorunlarına ışık tutan bir yapıya sahip. Her ne kadar dijitalleşme trendine girsek de TT Magazin’in sanayinin tarihini, tecrübesini anlatan, değerli bir arşiv olması nedeniyle matbuu olarak da kalmasını diliyorum.

 

“Sektörümüzdeki en doğru, güncel ve tarafsız bilgiler TT Magazin’de”

Gizem Eken / Yamazaki Mazak Türkiye Yönetim Asistanı

Yamazaki Mazak Türkiye olarak, uzun yıllardır sektörün en önemli temsilcilerinden biri olan TT Magazin dergisiyle çalışmaktayız. Uzun süredir devam eden işbirliğimizin en büyük sebebi: “Takım Tezgahları” sektöründeki en güncel, doğru, tarafsız bilgi ve haberleri bu platformda bulabilmemiz… 2004 yılından bu yana TT Magazin, sektöre özveriyle hizmet ederek, sunmuş olduğu tüm kaliteli ve bilgilendirici içerik ve reklamlarla, bizlere en önemli gelişmeleri aktardı. Bundan sonra da aynı çizgiyle devam edeceğine tüm kalbimizle inanıyor, TT Magazin dergisi yönetimi ve çalışanlarının 100. sayısını kutluyor ve başarılarının devamını diliyorum.

 

“TT Magazin ile öngörülerimizi revize edebilmekteyiz”

Tuncer Ünal / Mega Elektronik Firma Ortağı

Takım Tezgahı sektörü nezdinde sektöründe bilgili ve yetkin kadrosunun yanı sıra müşteriye ulaşma konusunda daha güvenilir bulmamız,  TT Magazin ile işbirliği yapmamızın ana sebebidir. TT Magazin’i benzer yayın organlarından ayıran en büyük fark ise sektörel anlamda bütün yenilikleri ve inovasyonları tek çatı altından servis etmesidir. Bu sebeple biz ve bizim gibi sektörde bulunan paydaşlarımız, faydalı gelişmeleri en kısa yoldan müşterilerine ulaştırabilmektedir.

Güvenilir bir mecra olmasının yanı sıra dergide takım tezgahı sektörü için tamamlayıcı konumda olan iş alanları hakkındaki yazılar sayesinde, belirli alanlardaki öngörülerimizi revize edebilmekteyiz. TT Magazin’in ileride sadece takım tezgahı sektörüne değil; robot-otomasyon ve Endüstri 4.0 alanlarında da bolca yer ayıracağını ve bu sektörler hakkında daha ayrıntılı ve kıymetli bilgiler içerecek bir yayın organı olacağını düşünmekteyiz. Takipçisi olacağız.

 

“Gelecekte okunurluğunu daha da yükseltecek”

Ahmet Tansu Yılmaz / OTR Genel Müdürü

TİAD üyesi olduğumuz ve sürekli güncellenen dağıtım listesi ile sektörde güncel ve doğru bilgiler paylaştığını düşündüğümüz için TT Magazin’i tercih ediyoruz. Bir diğer tercih sebebimiz de TT Magazin’in farkı kaliteli ve bilgilendirici yayınlar yapması, okunurluk oranının yüksek olması ve hedef kitlesinin bizim sektörümüze hitap etmesidir. Her sayıda gelişen içeriğini yakından takip ediyoruz. Kalitesi ve “doğru bilgi” çizgisini koruduğu sürece gelecekte çok daha etkinleşeceğini, dağıtımının artacağını ve okunurluğunun daha da yükseleceğini düşünüyoruz. 

 

“Geçmişten bugüne biz sanayicilerin yanında oldu”

Feyza Koyak  / Adler Metal Finans ve İdari İşler Müdürü

Takım tezgahları deyince akla gelen en iyi temsilci olduğu ve sektörel sıkıntılarımızı dile getirip raporlarla gerçek bir analiz yapma imkanı sunduğu için TT Magazin ailesinin bir parçası olmaktan mutluluk duyuyoruz. Öncelikle TT Magazin bizim olmazsa olmaz sektörel medya gözümüzdür. Üretime, sanayiye, sanayiciye; kısacası takım tezgahları sektörüne ulaşmanın tek adresidir.

Sektöre ait fikirleri, yenilikleri, teknolojiyi, başarıları ve bunun gibi birçok değeri sanayiye ve sanayiciye tarafsız analizlerle belgeleyerek sunuyor. TT Magazin geçmişten bugüne kaliteli içeriği ile bizlerin yanında oldu. Sektörün önde gelen okunurluk oranı en yüksek dergilerden biri olduğuna ve bu başarısını daha nice 100. sayılara taşıyacağına yürekten inanıyorum.

 

“En büyük referans dergisi olmaya devam edeceğine inanıyorum”

Havva Gamsız / Ses3000 Genel Müdür Yardımcısı

TT Magazin’de sektörümüzle ilgili konuların işlenmesi, sektörün en önde gelen dergileri arasında bulunması, herhangi bir ticari kaygısı olmamasıyla; bilgisini sektöre daha objektif yansıtması, güncellenen dağıtım listesi ile ulaşmak istediğimiz alanlara ulaşmamızı sağlaması, dijital bir çağda her şeyin online olduğu bir dönemde TT Magazin’in online olarak da okuyuculara ulaşması, başarısını her yıl kendisine yenilikler katarak büyütmesi… Bunlar ve daha fazlası, TT Magazin’den vazgeçmeme sebebimiz… Elbette üyesi olduğumuz TİAD’ın resmi yayın organı olması da en büyük nedenlerimizden biri. 

Yıllardır sektörün içinde bulunan firmaların kurmuş olduğu TİAD’ın dergisi olması, tecrübelerin doğrudan yayına aktarılarak çok kaliteli bir içerik sağlanıp yönetilmesine ön ayak oluyor. 

Sanayinin tüm sektörleri ve ilgili kamu birimleriyle iletişim halindedir ve faydalı, gündem oluşturan içerikler paylaşmaktadır. TT Magazin otomotiv, havacılık ve savunma, medikal, beyaz eşya, kalıpçılık, gemi inşa, boru-demir-çelik, iş makinaları ve makine teçhizat, tarım araç ve gereçleri ve benzeri sektörlerde bulunan üreticilere ulaşıyor. Tirajının yüksekliği ve üretimden bahsedilen her yerde olması onu farklı kılıyor.

TT Magazin sürekli kendini yenileyen ve geliştiren dinamik, aktif bir yapıya sahip… Günümüz iletişiminin olmazsa olmazı sosyal medya platformlarına uyumlu ve entegre olmasını da çok başarılı buluyorum. TT Magazin’de çalışan ekibin profesyonel ve tecrübeli olması, sektörün sorunlarına çözüm odaklı yaklaşıp platformlarına taşımalarını sağlıyor. 

Gelecekte sosyal medyayla daha entegre ve okuyucularıyla interaktif olacağına, uluslararasında marka bilinirliğini daha fazla artıracağına, inovasyon ve yeniliklere açık sektörümüzün en büyük referans dergisi olmaya devam edeceğine inanıyorum.

 

“Sektörde lider konumunda”

M. Lütfi Demirel / DMS Makine Genel Müdür Yardımcısı

Takım tezgahları sektörünü en iyi temsil eden dergi olduğu için TT Magazin ile çalışıyoruz ve hedef kitlemize başarıyla ulaşıyoruz.  

Sektördeki birçok dergi, sadece bir reklam broşürü havasında... Dağıtım adetleri de oldukça düşük. Oysa TT Magazin’i elinize alıp sayfaları çevirmeye başladığınızda, kalite ve profesyonelliği hissediyorsunuz. Gerek içerik kalitesi gerekse yüksek dağıtım oranı ile TT Magazin’in sektörde lider konumda olduğunu düşünüyorum.

Dergiyle ilgili tüm süreçlerin titizlik ve özenle yürütüldüğünü biliyorum. Dergimizin hayata başladığı yıllar hala gözümün önünde... Özellikle eski başkanlarımızdan Hayrettin Kağnıcı’nın ve TİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcımız Murat Akyüz’ün TT Magazin’in bugünlere gelmesinde çok ciddi destek ve katkıları olduğunu hatırlatmak isterim.  Ayrıca TT Magazin’in meslektaşlarımız arasında güzel bir sinerji oluşturduğunu düşünüyorum.  Yayın çizgisi ve kalitesinden ödün vermeyerek, önemli bir değer olarak sektörümüzde kalıcı olacağına inanıyorum.

 

“Sektörün kültürünü ve geçmişini unutmadan günümüze taşıyor”

Ali Fazıl Böyet / Akım Metal Genel Müdür Yardımcısı

Metal işleme - takım tezgahları sektöründe yer alıp sektörde önde gelen firmalardan biri olmak istiyorsak; gelişmelerden haberdar olmak için TT Magazin’i takip etmek ve bu yayında aktif biçimde görünmek gerektiğini düşünüyorum. 

TT Magazin sadece genel bilgilendirme yapmıyor. Sektöre yön veren haberler, yenilikçi teknolojilerle ilgili güncel paylaşımlar, sıkıcı olmayan, konunun özünü veren teknik yazılar, sektörün farklı paydaşlarının dilinden güzel bir portföyle yayınlanıyor. Özellikle sektörün geçmişini, kültürünü unutmadan günümüze taşıyor olması çok önemli benim için. Yaşanmış tecrübelerin günümüz için çok değerli olduğunu düşünüyorum. 

TT Magazin’de doğrudan katalog verisi aktarır gibi değil, çözüm odaklı bilgi paylaşımı yapıldığını gözlemliyorum. Sadece küresel markaların Türkiye’deki temsilcilerinin dilinden değil, üreticilerin de sesini duyuran bir platform olarak görüyorum TT Magazin’i.

Gelecekte sektörümüz için son derece değerli bir bilgi kaynağı olarak çalışma masamızın vazgeçilmez parçalarında biri halinde kalmaya devam edeceğini düşünüyorum. Basılı şekli kadar dijital versiyonlarıyla daha güçlü daha güncel ve okuyucu-takipçileriyle etkileşim halinde bir yayın organı olacağını öngörüyorum. 

 

“Okurunu her konuda bilgilendirip keyif vermeyi hedeflemiş bir yayın”

Ali Topuzlu / Chiron Group Türkiye Ticari İşler Müdürü

TT Magazin’in sektördeki en etkili dergi olduğunu düşünüyoruz. Gerek firmamızdaki yenilikleri paylaşmak gerekse pazarlama faaliyetlimiz için etkili bir yol olduğuna inanıyoruz.  Sektörümüzün lokomotifi olan, kuruluşundan bu yana her paydaşının yanında bulunan TİAD çatısı altında faaliyetlerini yürüten bu yayın organında yer almanın, doğru bir karar olduğu kanaatindeyiz. Gündemi yakından takip etmek ve sektör aktörlerinin çalışmalarından haberdar olmak adına TT Magazin’deyiz. Dergi çalışanlarıyla iyi bir iletişim halinde olmaktan memnunuz. Ayrıca taahhüt edilen dağıtımın gerçekleştiğine olan inancımız yüksek.

TT Magazin, TİAD ile olan organik bağı sayesinde sektöre kolayca ulaşabilmekte, biz ve bizim gibi markaların sanayicilerimize tanıtılmasında ve akabinde karşılıklı ilişkiler kurmamızda önemli rol oynamakta. Diğer taraftan ise gördüğümüz samimi yaklaşımla bizleri her zaman memnun eden destek ve yardımlar, TT Magazin’in farkını göstermekte. 

TT Magazin; tasarımı, baskı ve  göze hoş gelen görsel dizgi kalitesi ile okurunu yormayan bir dergi. Reklam, ilan, sektör ve firma haberleri dağılımını gayet dengeli gerçekleştirmenin yanı sıra teknik yazılar ve özel dosyalar ile okurunu her konuda haberdar etmeyi hedeflemiş içerik politikasıyla bizlere keyif vermektedir.

Sektörün en etkili derneği olan TİAD’ın çatısı altında olduğu için uzun yıllar çalışmayı umuyoruz. Basılı yayın organı olmanın yanında dijital ve sosyal medyada atacağı adımlarla sektöre, dolayısıyla bizlere yıllar boyunca olumlu katkılarda bulunacağına inancımız tamdır.

 

“Salt sektörel bir dergi olarak değil, tüm oyuncuların boy gösterdikleri bir vitrin”

Fatih Uğur / Güriş Takım Tezgahları Genel Müdürü

Popüler tabirle zaman akıyor ve  değişimleri çok hızlı yaşıyoruz. Tüm bunlar insanlığın konforunu artırmak içinmiş gibi makyajlansa da sonuçları itibariyle kalite çağı elimizden kayıp gidiyor. Biz işlerimizi GÜRİŞ Tabelasının kıymetini ve ağırlığını hissederek yapmaya gayret ediyoruz. Mümessili olduğumuz markaların uzun geçmişlerine de bu hassasiyetle yaklaşıyoruz. Kaliteli olan ve olmaya çalışanla iş yapmak istiyoruz. Pazarlamanın önemli bir durağı olarak gördüğümüz reklam faaliyetlerimizi de işini özenle yapan, ehil kadroların yönetimindeki TT Magazin’e emanet ediyoruz. TT Magazin’i salt sektörel bir dergi olarak değil; tüm oyuncuların boy gösterdikleri bir vitrin, bir sahne olarak kabul ediyoruz. TT Magazin’i prestijli platformda tutmak için çok gayret eden ekibin hakkını teslim ediyoruz. Teşekkür ederiz.

 

“Üretim heyecanımıza sadece tanık değil, ortak da oluyor” 

Maşide Doğdu / Er - El Kalıp Bağlama Genel Koordinatörü

Üretimde 32 yılı geride bıraktık. Ancak ürettiğinizi tanıtmak da üretmek kadar zor ve keyifli… Bu durumda neyi, nasıl yaptığınızı anlatma biçiminiz çok önemli. İşte bunun için TT Magazin’e güvendik ve markamızı emanet ettik. Üyesi olduğumuz TİAD’ın resmi yayını TT Magazin’in sanayiye hitap eden ve bu alanda sürekli olarak gelişim ve yenilikçiliği gözeten yapısı, bizleri tanıtım üzerinde çalışmaya isteklendirdi. Aynı çizgi ve bakış açısında olduğumuz için uzun yıllardır birlikte çalışıyoruz TT Magazin’le. 

TT Magazin biz ve bizim gibi imalatçı firmaları sektörden haberdar etmenin yanı sıra daha güçlü bir misyonu gerçekleştirmenin peşinde: Sanayi ile katma değer yaratacak faaliyet ve uygulamaları paylaşmak, sanayiyi desteklemek ve üreticiye güç katmak… Üstelik üretimimizdeki heyecana tanık olmanın ötesinde, ortak da olmak! Dergiyi üretimdeki yeniliklerimizden haberdar ettiğimizde “mutlaka duyurmalıyız, anlatmalıyız, hemen harekete geçmeliyiz!” diye karşılık aldığımızda, aynı coşku ve tutkuyu paylaştığımızı anlamak zor değil. 

Çok geniş kitlelere yayılan yapısı, yerli üretime olan desteği ve de birçok sektörü buluşturan yapısı, TT Magazin’de var olmamız için ihtiyaç duyduğumuz nedenlerden bazıları. Ama TİAD’ın enerjik ve ilgili çalışanlarının yansıttığı ekip ruhu da yadsınamaz. Bu istek, azim ve çözüm odaklı yaklaşımları devam ettiği sürece güzel yarınların olacağı ümidi içerisindeyiz. Bu vesileyle TT Magazin’in 100. sayısını kutlar, yayın hayatında başarısının devamını dileriz.

 

“Hızlı değişime gelişime ayak uydurduğu için uzun süre var olacağına inanıyoruz”

Uğur Urkut / Oerlikon Balzers Genel Müdürü

Tasarımsal olarak kendini yenilemiş, içerik türleri çeşitlenmiş, üreticiye verimliliği gözeterek katma değer sunduğu  ve ülkemiz sanayisine destek olduğu için TT Magazin’deyiz. Çözüm odaklı uygulamaları kullanıcı ve üretici ile buluşturarak diğerlerinden ayrışan, bugünün iş dünyasında değişim ve gelişimi yakından takip eden bir platform olarak görüyoruz. Hızla gelişen üretim teknolojileri dünyasında bu hızlı değişime ve gelişime ayak uydurduğu için TT Magazin’in bu alanda uzun yıllar var olacağına inanmaktayız.

 

“TT Magazin ile tanıtım faaliyetlerimizi doğrudan sanayicilere ulaştırabiliyoruz”

Cüneyt Dik / Boehlerit Türkiye Genel Müdürü

Takım Tezgahları Sanayici ve İş İnsanları Derneği’nin yayını TT Magazin, pazarın nabzını tutmak, yenlikleri takip etmek, sanayicilerin gerçekleştirdikleri faaliyetlerden haberdar olmak adına bizim için güvenilir bir kaynak. Aynı zamanda Boehlerit Türkiye’de gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerimizi doğrudan sanayicilere ulaştırabileceğimiz etkin bir tanıtım mecrası. Özgün ve güncel haberlerle sektörün sesini en iyi duyuran yayınlardan biri… Kendini sürekli yenileyen ve güncelleyen içerik ve tasarımlara sahip TT Magazin, gelecekte Türkçe -İngilizce yayınları ile Türk sanayisini uluslararasında tanıtan öncü bir yayın olabilir.

 

“TT Magazin, sektörü çok yönlü destekliyor”

Özgür Aka / ZEISS Türkiye Endüstriyel Kalite Çözümleri Satış ve Servis Direktörü

TT Magazin ile uzun yıllardır iş birliği halindeyiz. Üretim sektörü hakkında en güncel haberleri, yenilikleri ve gelişmeleri takip edebildiğimiz ve bizi çok sayıda firmaya ulaştıran kaliteli ve bilgilendirici içeriğe sahip bir mecra olduğunu düşünüyoruz.

TİAD’ın desteği ile zengin içeriğini sektörün çok büyük bir kesimine ulaştırarak ve TİAD’ın farklı iktisadi işletmeleri ile (MAKTEK Fuarı, TİAD Akademi, TİAD MTM) birlikte sektörü çok yönlü destekleyerek fark yaratan TT Magazin, bu bağlamda çeşitli firmalar arasında güçlü bir köprü oluşturmaktadır.

17 senedir Takım Tezgahları ve Üretim Teknolojisi alanlarında dinamik ve kaliteli içeriği ile güncel haberleri okurları ile buluşturan TT Magazin dergisinin daha uzun yıllar sektörün en önemli mecralarından biri olacağına ve başarılarının artarak devam edeceğine eminiz.

 

“Tarafsız yaklaşımı ve ilkeli yayın politikası, zengin içeriği fark yaratıyor”

İsmail Bilginoğulları / Bilginoğlu Endüstri Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Hizmet verdiğimiz otomotiv, havacılık ve savunma, medikal, beyaz eşya, kalıpçılık sektörleri gibi sanayi kollarına yönelik en güncel haber ve sektörel gelişmeleri TT Magazin aracılığı ile takip etmekten Bilginoğlu Grup olarak oldukça memnunuz. Dergide yayınlanan röportaj ve reklamlarımızın en doğru hedef kitleye, sektör paydaşlarına ulaşması da bizim için oldukça önemlidir. 

TT Magazin’in her sektöre, firmaya eşit ve tarafsız yaklaşımı, ilkeli yayın politikası ve her sayıda daha da zenginleşen içerikleri, derginin temas ettiği geniş ve doğru kitleler en büyük fark olarak dikkatimizi çekmektedir.

TT Magazin’in her sayısını büyük bir merak ve ilgi ile bekliyoruz, kamu ve özel sektörlerdeki haberleri güncel bir şekilde takip edebilmekten dolayı mutluyuz. Dergide zaman zaman yayınlanan röportaj ve ilanlarımızın geri dönüşlerini gözlemlediğimizde TT Magazin ailesi ile yürüttüğümüz işbirliğini geliştirmeyi planlıyoruz.

Her geçen gün büyüyen ve gelişen Türk sanayisinin TT Magazin gibi yayın organlarına ihtiyacı gün geçtikçe artmaktadır. Firmalar arası işbirliği, sektörler arası dayanışma ve adil rekabet şartlarının sağlanması yönünde yadsınamaz katkıları olan TT Magazin’in Türk sanayisi için öneminin süreceğini düşünüyoruz.

 

“Sektörümüzdeki en prestijli dergi”

İbrahim Keser  / SORALUCE Temsilcisi - Kema Makine Ticaret Müdürü

TT Magazin, Türkiye takım tezgahları sektöründeki en prestijli sektörel dergi olduğu için TT Magazin’i tercih ediyoruz. TT Magazin’in arkasında köklü bir dernek bulunuyor. Bu sebeple sektördeki tüm gelişmeleri ilk kaynaktan öğrenebiliyoruz. Derginin yayın stratejisinde teknolojik gelişmelerin ve trendlerin önde olduğu bir yayın politikasını izlediğini,  bu sebeple son kullanıcıların dergiyi takip ettiğini gözlemliyoruz. Dergi bu yayın çizgisi ve politikasında devam ettiği sürece, gelecekte de en prestijli sektörel ve kaynak yayın olacağını düşünüyor ve 100. Sayıyı kutluyoruz.