Takım Tezgahları ve Üretim Teknolojileri Dergisi
SEKTÖRÜN GÜÇLÜ BİRLİKTELİĞİ

  • EURO 
  • DOLAR 
  • İstanbul : °C

KEMA Makina’nın markası SORALUCE, İspanya’da open house düzenliyor

KEMA Makina’nın markası SORALUCE’un XXL Serisi için düzenlenecek Open House, 6-9 Mart tarihleri arasında İspanya’nın Bergara’daki Soraluce tesisinde gerçekleşecek. Open House’ta, büyük boyutlu ve ağır parçalar için frezeleme, delme ve tornalama ihtiyaçlarını karşılamak için SORALUCE XXL Serisinin en yeni ürün ve teknolojileri, çözümleri sunulacak. 

Markayı, Türkiye’de temsil eden ve makina imalatı da gerçekleştiren Kema Makina’nın paylaştığı bilgilere göre; SORALUCE, XXL Serisi ile teknolojik yeteneklerini bir kez daha kanıtlayıp büyük boyutlu parçaların işlenmesinde olağanüstü avantajlar sunacak.

Sergilenecek makineler:

•  SORALUCE PM 6000 Tabla hareketli köprülü tezgah

•  SORALUCE FXR-W 20000 Zemin tipi kolon hareketli borwerk

•  SORALUCE VTC 8000 Dik torna

•  SORALUCE FR 10000 Çok işlevli zemin tipi kolon hareketli tezgah

Kema Makina’nın paylaştığı bilgilere göre SORALUCE, çok zorlu işlemler için dahi frezeleme, delme ve tornalama için üretmiş olduğu teknolojilerle yüksek verimlilik sağlayarak yeni standartlar belirlemektedir. Ayrıca SORALUCE, müşterilerinin üretim ve işleme süreçlerini değerlendiren, optimizasyon için öneriler sunan deneyimli mühendis ekibi sayesinde işleme mühendisliği konusunda da profesyonel tavsiyeler verebilir.

Çok işlevlilik sayesinde verimlilik

SORALUCE ayrıca büyük boyutlu ve ağır parçalar için uygulanan çok işlevli teknolojik makinelerini sergileyecek.  

Çok işlevli makinalar, teknik olarak karmaşık parçaları işleme kolaylığı sağlar. Tek bir makine; tornalama, frezeleme, delme ve kılavuz çekme gibi çok sayıda prosesi sunar. Bu farklı şekillerde ve boyutlardaki parçaların hassas ve verimli şekilde üretimini mümkün kılar. Set-up sayıları azalır, çevrim süreleri ve olası hatalar en aza indirilir. 

Canlı demolar

•  SORALUCE üretmiş olduğu teknolojiler ile DAS (Dinamik Aktif Stabilizatör) Sistemi, VISUP 3D ve RAM Balans ile kolay kurulum konularında demo gösterileri yapacak.