Takım Tezgahları ve Üretim Teknolojileri Dergisi
SEKTÖRÜN GÜÇLÜ BİRLİKTELİĞİ

  • EURO 
  • DOLAR 
  • İstanbul : °C

GNC Ailesinin Yeni Üyesi: Nakamura - Tome

GNC Makina, Multi-task tornalamada dünya lideri olan Nakamura-Tome markasını bünyesine katarak, ürün yelpazesini genişletiyor.

CNC Makina sektörünün lider şirketlerinden olan, güçlü, dinamik yapısı ve konusunda uzman kadrosu ile hedeflerini aşarak hızla büyüme faaliyetlerine devam eden GNC CNC Makina Teknolojileri; Otomasyon-makina ve IoT odaklı üretim yapan Nakamura-Tome markasını ülkemiz üreticileri ile buluşturuyor. Nakamura-Tome ve GNC Makina Mart ayı başında tüm detaylarda anlaşma sağlayarak, her iki taraf için de verimli olacak işbirliği sözleşmesine imza attı. Güçlü servis ağı ve sektördeki hakimiyeti nedeniyle lider şirketlerden olan GNC Makina’yı yeni Türkiye distribütörü olarak belirleyen Nakamura-Tome, artık Türkiye’de de kullanıcılarına, güçlü bir distribütörle daha hızlı ve etkin çözümler sağlayabilecek. İşbirliğinin resmileşmesinin ardından teknik eğitim de planlanarak, Avrupa Satış Departmanı Sorumlusu Masahiro Yamamoto’nun, tüm GNC Makina Satış ve Satış Sonrası Hizmetler departmanlarına ürünleri hakkında teknik bilgi aktarması sağlandı. 

NT Smart X,  NT Nurse ve NT collision guard gibi patentli birçok üstün nitelikli yazılım fonksiyonlarına sahip ve Japonlara has kusursuz üretim standartlarıyla üretilen Nakamura-Tome CNC Tezgahları , Multi-Task Tornalama Merkezleri alanında tüm dünyada lider bir marka olarak kullanıcıların dikkatini çekiyor.

ürün yelpazesini genişletiyor.