Takım Tezgahları ve Üretim Teknolojileri Dergisi
SEKTÖRÜN GÜÇLÜ BİRLİKTELİĞİ

  • EURO 
  • DOLAR 
  • İstanbul : °C

CHIRON GROUP Türkiye, 10’uncu yılını kutluyor!

CHIRON GROUP Türkiye’nin hikayesi 2010’da başladı. O zamanlardaki ana hedef, CHIRON GROUP’un halihazırda var olan müşterilerine kapsamlı bir servis hizmeti sunmak iken, CHIRON GROUP Türkiye mükemmel bir başarı hikayesine imza attı ve takım tezgahlarında Türkiye’deki lider firmalardan biri oldu! CHIRON GROUP Türkiye ekip olarak son derece hızlı bir şekilde gelişerek mükemmel servis hizmetini ve ürünlerini değerli müşterileriyle buluşturmanın 10. yıldönümünü gururla kutluyor! CHIRON GROUP Türkiye ekibinin son teknoloji ürünleri ve servisi sunma misyonu, 10 yılı aşkın bir süredir devam edebilmelerini sağlayan değerli müşterileriyle güçlü ve sağlam ilişkiler kurmalarını sağladı.

CHIRON GROUP Türkiye bunu başarabilmek adına kurulduğu günden bugüne özveri ile çalıştı ve bu başarılarını sizlerle de paylaşmak istiyor! Bu vesile ile, her sene düzenlenen yarıyıl toplantısı bu yıl 14 Ağustos 2020 tarihinde, Türkiye’deki ikinci ofislerinin bulunduğu İzmir’de gerçekleştirildi. CHIRON GROUP Türkiye Genel Müdür Serkan Özcan, şirketin 10 yılda yakaladığı başarının değerlendirmesini yaptı ve herkese gösterdikleri gayret ve çalışmaları için teşekkür etti. Toplantının ardından tüm sağlık önlemleri gözetilerek, İzmir’in kültürel mirasları olan Efes Antik Kenti ve Şirince köyü ziyaret edildi. Şirince’de akşam yemeği yendikten sonra yarıyıl toplantısının gezisi sonlandırıldı.

Türkiye’nin her yerine kapsamlı satış ve servis sağlayan CHIRON GROUP Türkiye, bugüne kadar 250’den fazla işleme merkezini devreye alarak toplamda 500’ün üzerinde CNC tezgahının ülke çapında sanayide kullanılarak üretime katkı yapmasını sağlamıştır. CHIRON GROUP Türkiye başarılı bir organizasyon olmasının yanı sıra, hem uluslararası hem de yerel şirketler tarafından rağbet gören bir çözüm ortağı haline geldi.

Genel Müdür Serkan Özcan böyle olduğuna inandığını şu cümlelerle belirtiyor: Çalışan memnuniyeti bizim için çok önemli. Çünkü işlerini başarıyla ve özveriyle tamamlamalarının tek yolu budur, böylelikle, çalışanlarımız Türkiye’nin her bölgesindeki müşterilerimize, mümkün olan en iyi desteği sağlayabilirler.

CHIRON GROUP Türkiye’ye Genel Bakış:

Şirketin şu anda üç şubesi bulunmaktadır. CHIRON GROUP Türkiye’nin İstanbul’da bulunan merkez ofisi 2010 yılında kurulmuştur. İkinci ofisi 2012 yılında önce Ege Serbest Bölgesinde kurulmuş olup sonrasında 2015’de Serbest Bölge dışına taşınmıştır. Üçüncü ofisin bulunduğu Bursa, Servis Merkezi olarak 2019 yılında faaliyet başlamıştır. 

Çalışma Alanları:

-  /assets/admin/js/plugins/kcfinder/upload/files/Efes%20gezisi.jpgCHIRON ve STAMA CNC Dik İşleme Merkezlerinin satış ve servisi

-  Mühendislik ve teknik uygulama desteği

-  Anahtar teslim proje uygulamaları

-  Teknik destek ve servis

CHIRON GROUP ürünlerinin hitap ettiği müşteri kitlesinin büyük bir bölümü uluslararası otomobil üreticileri ve tedarikçileri olsa da aynı zamanda savunma-havacılık, medikal, saat-mücevherat, kesici takım imalatı ve makine mühendisliği uygulamalarının olduğu sektörlerde de müşterilerinin yanında yerini almıştır.

Hedefleri:

Önümüzdeki birkaç yıl içinde, CHIRON GROUP Türkiye otomotiv endüstrisi dışında, diğer endüstrilerde daha çok yeni iş yaratmayı planlamaktadır. Özellikle havacılık ve savunma sanayisinde potansiyel ve yatırım olanakları fazla olsa da, ithalat prosedürleri, bu alanda yapılacak herhangi bir yatırım yapılmasını, şu an için, zorlaştırmaktadır. Genel Müdür Serkan Özcan, bu süreçlerin basitleştirilebileceğini umuyor, böylece, şirketin, çeşitli endüstrilerden gelen mevcut talebe hizmet edebileceğini düşünüyor.

İlgili Fotoğraflar