Takım Tezgahları ve Üretim Teknolojileri Dergisi
SEKTÖRÜN GÜÇLÜ BİRLİKTELİĞİ

  • EURO 
  • DOLAR 
  • İstanbul : °C

AXILE G8’e mükemmellik ödülü

Erkan CNC’nin Türkiye temsilciliğini yürüttüğü Axile markasının 5 eksen G8 model işleme merkezi Tayvan’da mükemmellik ödülüne layık görüldü.

Bu yıl Tayvan Mükemmellik Ödülü AXILE G8 işleme merkezine verildi. Buffalo Machinery firması tarafından üretilen AXILE G8 Gantry Tip 5 Eksenli Dikey İşleme Merkezi, genel olarak beş ana konuda mükemmellik ödülünü kazandı.

Tayvan Mükemmellik Ödülü, Tayvan sanayi ürünlerine yenilik ve değer katmaları konusunda üreticileri cesaretlendirmek için Ekonomik İşler Bakanlığı (MOEA) ve Tayvan Dış Ticaret Geliştirme Konseyi (TAITRA) tarafından verilmekte. Mükemmellik Ödülü, makinenin Ar-Ge, tasarım, kalite ve pazarlama konularında yüksek niteliklere sahip olduğunu göstermekte. 

AXILE G8, Endüstri 4.0 üretim ortamı için yüksek hızlı 5 eksenli işleme merkezidir. Buffalo’nun patentli SMTTM (Akıllı İşleme Teknolojisi) ve ARTTM (AXILE Güvenilirlik Teknolojisi) entegrasyonunu bir araya getirerek yüksek doğruluk, güvenilirlik seviyelerine ulaşmayı sağlar ve bakım maliyetlerini minimuma indirir.

Güçlü, rekabetçi ve inovasyon lideri 

 

Tayvanlı Buffalo Machinery yetkilileri, AXILE G8 ve G6 model makinelerle kalıpçılık, havacılık, otomotiv ve medikal endüstrilerinin kaliteli imalat gereksinimlerini karşıladıklarını kaydetti. Makine, karmaşık iş parçalarını işlerken en iyi çalışma koşullarını elde etmek için avantaj sağlayan portal konstrüksiyona sahip.

Takım tezgahları alanında dinamik bir ülke konumunda olan Tayvan’da iddialı inovasyon şirketi olarak kendini ifade eden Buffalo Machinery, CNC işlemede yenilikçi pek çok teknolojinin patentini aldı. “Akıllı fabrika” sisteminin adımları olarak tanımlanan bu yenilikçi teknolojiler Axile markasının 5 eksen teknolojileriyle tüketiciye sunulmakta.

Tayvan Mükemmelik Ödülü sahibi Axile G8, Endüstri 4.0 uyumlu bir 5 eksen işleme merkezi olarak kullanıcılarına, maliyetleri azaltarak daha kârlı bir üretim süreci vaat ediyor.