Takım Tezgahları ve Üretim Teknolojileri Dergisi
SEKTÖRÜN GÜÇLÜ BİRLİKTELİĞİ

  • EURO 
  • DOLAR 
  • İstanbul : °C

Avrasya’yı İstanbul’da buluşturan ilk ve tek zirve

IoT EurAsia,nesnelerin internetiyle hayatımıza giren genel gelişmeleri ve Enerji, Sağlık, Üretim, Kamu, Ulaşım, Finans, Perakende başta olmak üzere ilerlemeleri ve yenilikleri 9 Nisan 2019’da 2. kez Hilton Bosphorus, İstanbul’da sektör sektör inceletecek.

Almanya, Hollanda, Fransa, Suudi Arabistan gibi farklı ülkelerden gelecek çeşitli sektör liderleri, Avrupa, Asya ve Orta Doğu’nun kalbi İstanbul’da buluşacak. Network, bağlanılabilirlik (connectivity), data ve güvenlikgibi ana başlıklarla, IoT’nin Türkiye’de ve dünyada nasıl kullanıldığı, yakın gelecekte IoT’nin nelere öncülük edeceği ve sonuçların nasıl olacağıkonularında yapacakları sunumlar ve açık oturumlarla yenilikçi fikirlerini dinleyicilerle paylaşacak. 

Kendini dijitalleşen sektörlerin ön planında tutmak isteyen ayrıcalıklı firmalar, sponsorlar ve sergi sahibi olarak zirvenin sergi alanında yer alacak.

Endüstri 4.0, Akıllı Üretim, Data Analizi, Blockchain, Güvenlik ve IoT’nin kar potansiyeligibi güncel konuların derinlemesine işleneceği yuvarlak masa toplantıları ve konferans değerlendirmelerinin yapıldığı bir kokteyl ile gün sona erecek.

 

Üyelerimize Özel:

Sponsor olarak firmanızı ön plana çıkarmak, konuşmacı olmak ya da katılmak isterseniz kayıtlar devam etmekte ve üyelerimize özel indirim sağlanmaktadır. PAR25 kodu ile indirimden faydalanabilirsiniz.

Sponsorluk ve sergi alanı seçenekleri için bize ulaşabilirsiniz.

2019’un bazı sponsorları: Schneider Electric, Ankaref, Vestel, Intel, Mbis…

 

9 Şubat’akadar geçerli kayıt ve katılım fırsatları için: 

Cemre Akgun | Senior Business Development Executive

cemre@wwpartnerships.comveya 0505 062 5660

 

Online kayıt ve daha fazla bilgi almak için: www.iot-eurasia.com