Takım Tezgahları ve Üretim Teknolojileri Dergisi
SEKTÖRÜN GÜÇLÜ BİRLİKTELİĞİ

  • EURO 6.5102
  • DOLAR  5.9076
  • İstanbul : °C

Tüm Tiad Haberleri

TİAD bir ilki gerçekleştirmek üzere düğmeye bastı: Sektöre satış mühendisleri yetişecek!

Takım tezgahları ve makine sektörünün ihtiyacı olan, deneyimli satış personeli bulunamaması sorunundan hareketle Takım Tezgahları Sanayici ve İş İnsanları Derneği (TİAD), teknik kökenli satış personeli yetiştirmek ve sektörün bu konudaki personel ihtiyacına çözüm üretmek amacıyla ‘Satış Mühendisliği Programı’nı hayata geçirdi.


TİAD Akademi eğitimleri, sanayi işbirlikleriyle devam ediyor

Siemens Türkiye işbirliğiyle “Sinumerik 828D / 840D Kontrol Ünitelerinde Shopmill-Freze Kullanım & Programlama Eğitimi” ve NACHI ile “Sanayi Robot Operatörü Eğitimi” gerçekleşti.


TİAD 21. DÖNEM Yönetim Kurulu

TİAD’ın 20. Dönem Olağan Genel Kurul Toplantısı, 29 Mart 2019’da gerçekleşti. Genel Kurul kararıyla TİAD, tüzük değişikliğine giderek adını Takım Tezgahları Sanayici ve İş İnsanları Derneği olarak değiştirdi. Oybirliğiyle Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçilen Yamazaki Mazak Türkiye Genel Müdürü Fatih Varlık, TİAD’ın 21. Dönemine yön verecek.


İlki gerçekleşen MAKTEK Konya Fuarı, sektörü tek çatı altında buluşturdu

Takım Tezgahları Sanayici ve İş İnsanları Derneği (TİAD) ile TÜYAP Konya Fuarcılık iş birliği ve Makina İmalatçıları Birliği (MİB) desteğiyle düzenlenen MAKTEK Konya Fuarı, 66 şehirden yerli ve 47 ülkeden uluslararası olmak üzere, toplam 29 bin 753 sektör profesyonelinin katılımı ile gerçekleşti.


Acı Kaybımız

Değerli Yönetim Kurulu Üyemiz Mustafa Erten için, 7 Mart 2019, Perşembe günü Zincirlikuyu Camii'nde öğle namazına müteakip cenaze namazı kılınacaktır.

123>>